Kalite politikamız esas olarak üretim bandında çalışan kalifiye iş gücümüzü en son teknolojiler ve donanımlı laboratuvarlar ile sürekli geliştirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak en önemli hedeflerimizdir.

 

 

02
03
04
08
10

Sıfır hata hedefi ile kaliteli ürünler, satış öncesi ve sonrası teknik destek ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak. Kalite politikamız temel olarak üretim bandında çalışan kalifiye iş gücümüzü en son teknolojiler ve donanımlı laboratuvarlar ile sürekli geliştirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca müşterilerimizin kaliteli ürün beklentilerini sıfır hata hedefiyle karşılamak, satış öncesi ve sonrası teknik destek ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak en önemli hedeflerimizdir.

Tüm bu faaliyetleri gerçekleştirirken ülke ekonomisine en üst düzeyde katkı sağlamayı hedefliyoruz. Çevreyi kirletmeyen, çalışanlarını tüm iş kazalarından ve meslek hastalıklarından korumak için gerekli önlemleri alan bir şirket olmaya son derece duyarlıyız. Ürünlerimiz TS EN 755-1, TS EN 755-2, TS EN 755-9, TS EN 573 kalite standartlarına uygun olarak entegre kalite yönetim sistemleri ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 tüm gerekliliklerine uygun olarak üretilmektedir. – 3 TS EN 12020-1, TS EN 12020-2, TS EN 15088, Qualicoat, Sahil, Qualanod.

Hammadde girişinden sevkiyata kadar tüm süreçlerde gerçekleştirilen risk değerlendirme prosedürleri ile tüm kritik kontrol noktaları belirlendi. Üretim kalitesi ve yüzey bitirme laboratuvarlarının teknolojik desteği ile temaslı ve temassız kalite kontrol işlemleri yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca deneyimli çalışanlarımız tarafından TVS-ERP kaynak planlama programı ile tüm süreçler izlenebilmektedir. Kuruluşumuzda 5S işyeri organizasyonu ve 8D global problem çözme teknikleri aktif olarak kullanılmaktadır. Ayrıca IATF 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi belgelendirme eğitim ve hazırlık süreci de hızla devam etmektedir.